Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 245/45 R17 99Y

Fulda

Fulda SportControl 2245/45 R17 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056382
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  130,29 €

Цена по парче

130,29 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот