Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 245/40 R19 98Y

Fulda

Fulda SportControl 2245/40 R19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056375
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  147,09 €

Цена по парче

147,09 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,84 €

Назад кон врвот