Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 245/35 R18 92Y

Fulda

Fulda SportControl 2245/35 R18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496591
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  225 €

Цена по парче

225 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот