Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 235/55 R17 103Y

Fulda

Fulda SportControl 2235/55 R17 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496584
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
68 dB

Највисока цена:  166,8 €

Цена по парче

166,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,09 €

Назад кон врвот