Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 235/45 R17 94Y

Fulda

Fulda SportControl 2235/45 R17 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496553
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
66 dB

Највисока цена:  114,43 €

Цена по парче

114,43 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот