Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 235/35 R19 91Y

Fulda

Fulda SportControl 2235/35 R19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496522
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  263,7 €

Цена по парче

263,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот