Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 235/35 R19 91Y

Fulda

Fulda SportControl 2235/35 R19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056306
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  124,99 €

Цена по парче

124,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот