Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 225/55 R17 101Y

Fulda

Fulda SportControl 2225/55 R17 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000836229
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  124,79 €

Цена по парче

124,79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот