Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 225/45 R19 96W

Fulda

Fulda SportControl 2225/45 R19 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526072450
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  155,7 €

Цена по парче

155,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,91 €

Назад кон врвот