Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 225/45 R18 95Y

Fulda

Fulda SportControl 2225/45 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526395276
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  132,63 €

Цена по парче

132,63 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот