Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 225/45 R17 91Y

Fulda

Fulda SportControl 2225/45 R17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496478
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  101,49 €

Цена по парче

101,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,08 €

Назад кон врвот