Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 225/40 R18 92Y

Fulda SportControl 2
Fulda SportControl 2
Fulda

Fulda SportControl 2225/40 R18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496447
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  115 €

Цена по парче

115 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот