Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 215/55 R17 98Y

Fulda

Fulda SportControl 2215/55 R17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496423
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
68 dB

Највисока цена:  139,6 €

Цена по парче

139,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,08 €

Назад кон врвот