Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 205/50 R17 93Y

Fulda

Fulda SportControl 2205/50 R17 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056238
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  115,8 €

Цена по парче

115,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,33 €

Назад кон врвот