Споредете до 4 продукти:

Fulda SportControl 2 205/40 R17 84Y

Fulda

Fulda SportControl 2205/40 R17 84Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496164
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
68 dB

Највисока цена:  134,36 €

Цена по парче

134,36 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот