Споредете до 4 продукти:

Fulda Regiotonn 3 435/50 R19.5 160J

Fulda

Fulda Regiotonn 3435/50 R19.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
435
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
5452000582164
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  632,3 €

Цена по парче

632,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот