Споредете до 4 продукти:

Fulda Regiotonn 3 385/65 R22.5 164K

Fulda

Fulda Regiotonn 3385/65 R22.5 164K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
164
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000712288
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  490,1 €

Цена по парче

490,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  33,41 €

Назад кон врвот