Споредете до 4 продукти:

Fulda Regioforce 3 315/80 R22.5 156/150L

Fulda

Fulda Regioforce 3315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000575531
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  578,7 €

Цена по парче

578,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,07 €

Назад кон врвот