Споредете до 4 продукти:

Fulda Regioforce 3 315/60 R22.5 152/148L

Fulda

Fulda Regioforce 3315/60 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000582416
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот