Споредете до 4 продукти:

Fulda REGIOFORCE 245/70 R19.5 136/134M

Fulda REGIOFORCE
Fulda REGIOFORCE
Fulda

Fulda REGIOFORCE245/70 R19.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000806369
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  456,8 €

Цена по парче

456,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,07 €

Назад кон врвот