Споредете до 4 продукти:

Fulda REGIOFORCE 225/75 R17.5 129/127M

Fulda REGIOFORCE
Fulda REGIOFORCE
Fulda

Fulda REGIOFORCE225/75 R17.5 129/127M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000580160
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот