Споредете до 4 продукти:

Fulda REGIOFORCE 215/75 R17.5 126/124M

Fulda REGIOFORCE
Fulda REGIOFORCE
Fulda

Fulda REGIOFORCE215/75 R17.5 126/124M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
126/124
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000745927
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  288,3 €

Цена по парче

288,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,18 €

Назад кон врвот