Споредете до 4 продукти:

Fulda Regiocontrol 3 385/55 R22.5 160K

Fulda

Fulda Regiocontrol 3385/55 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000576675
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот