Споредете до 4 продукти:

Fulda Regiocontrol 235/75 R17.5 132/130M

Fulda Regiocontrol
Fulda Regiocontrol
Fulda

Fulda Regiocontrol235/75 R17.5 132/130M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132/130
Индекс на брзина:
M
EAN:
4038526031839
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  413,5 €

Цена по парче

413,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот