Споредете до 4 продукти:

Fulda Regiocontrol 225/75 R17.5 129/127M

Fulda Regiocontrol
Fulda Regiocontrol
Fulda

Fulda Regiocontrol225/75 R17.5 129/127M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
M
EAN:
4038526031822
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  292,8 €

Цена по парче

292,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  19,35 €

Назад кон врвот