Споредете до 4 продукти:

Fulda Regiocontrol 205/75 R17.5 124/122M

Fulda Regiocontrol
Fulda Regiocontrol
Fulda

Fulda Regiocontrol205/75 R17.5 124/122M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
124/122
Индекс на брзина:
M
EAN:
4038526031303
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  288,3 €

Цена по парче

288,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,18 €

Назад кон врвот