Споредете до 4 продукти:

Fulda Regiocontrol 11 R22.5 148/145L

Fulda Regiocontrol
Fulda Regiocontrol
Fulda

Fulda Regiocontrol11 R22.5 148/145L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
11
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000323408
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  531,3 €

Цена по парче

531,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  56,25 €

Назад кон врвот