Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl SUV 245/45 R19 102W

Fulda

Fulda MultiControl SUV245/45 R19 102W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526100252
ЕУ Етикета:
B
C
72 dB

Највисока цена:  189 €

Цена по парче

189 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот