Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl SUV 215/60 R17 100V

Fulda

Fulda MultiControl SUV215/60 R17 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526100184
ЕУ Етикета:
B
C
72 dB

Највисока цена:  172,83 €

Цена по парче

172,83 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,75 €

Назад кон врвот