Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 235/45 R17 97W

Fulda

Fulda MultiControl235/45 R17 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526100207
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
72 dB

Највисока цена:  139,49 €

Цена по парче

139,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,31 €

Назад кон врвот