Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 225/50 R17 98V

Fulda

Fulda MultiControl225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000730930
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  135,29 €

Цена по парче

135,29 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот