Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 225/45 R18 95W

Fulda

Fulda MultiControl225/45 R18 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526100214
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
72 dB

Највисока цена:  153,79 €

Цена по парче

153,79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,84 €

Назад кон врвот