Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 215/65 R16 98H

Fulda

Fulda MultiControl215/65 R16 98H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526079909
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  109,29 €

Цена по парче

109,29 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,84 €

Назад кон врвот