Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 215/55 R16 97V

Fulda

Fulda MultiControl215/55 R16 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000587008
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  120,49 €

Цена по парче

120,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот