Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 205/55 R16 94V

Fulda MultiControl
Fulda MultiControl
Fulda

Fulda MultiControl205/55 R16 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000586988
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  75,49 €

Цена по парче

75,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,78 €

Назад кон врвот