Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 195/55 R16 87V

Fulda MultiControl
Fulda MultiControl
Fulda

Fulda MultiControl195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000586957
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  130,8 €

Цена по парче

130,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,58 €

Назад кон врвот