Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 195/55 R15 85H

Fulda

Fulda MultiControl195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526100238
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
D
72 dB

Највисока цена:  88,99 €

Цена по парче

88,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,91 €

Назад кон врвот