Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 195/50 R16 88V

Fulda

Fulda MultiControl195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000829252
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  108,89 €

Цена по парче

108,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот