Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 185/70 R14 88T

Fulda

Fulda MultiControl185/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526054203
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  74,99 €

Цена по парче

74,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,56 €

Назад кон врвот