Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 185/60 R14 82H

Fulda

Fulda MultiControl185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000586919
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  59,89 €

Цена по парче

59,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,56 €

Назад кон врвот