Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 185/55 R15 82H

Fulda MultiControl
Fulda MultiControl
Fulda

Fulda MultiControl185/55 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000815163
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  81,69 €

Цена по парче

81,69 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,99 €

Назад кон врвот