Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 185/55 R14 80H

Fulda

Fulda MultiControl185/55 R14 80H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526054623
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  79,19 €

Цена по парче

79,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот