Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 175/70 R14 84T

Fulda

Fulda MultiControl175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000586896
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  70,59 €

Цена по парче

70,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот