Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 175/65 R15 84T

Fulda

Fulda MultiControl175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526079879
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
D
71 dB

Највисока цена:  72,64 €

Цена по парче

72,64 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот