Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 165/65 R15 81T

Fulda

Fulda MultiControl165/65 R15 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526100221
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  71,19 €

Цена по парче

71,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот