Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 165/65 R14 79T

Fulda

Fulda MultiControl165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000586865
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  57,69 €

Цена по парче

57,69 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот