Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 165/60 R15 77H

Fulda

Fulda MultiControl165/60 R15 77H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526100177
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  74,29 €

Цена по парче

74,29 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот