Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 155/65 R14 75T

Fulda

Fulda MultiControl155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000586841
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  54,19 €

Цена по парче

54,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот