Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 3 205/55 R16 91T

Fulda Kristall Montero 3
Fulda Kristall Montero 3
Fulda

Fulda Kristall Montero 3205/55 R16 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526070432
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  81,49 €

Цена по парче

81,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот