Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 91T

Fulda Kristall Montero 3
Fulda Kristall Montero 3
Fulda

Fulda Kristall Montero 3195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000448125
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  62,49 €

Цена по парче

62,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,72 €

Назад кон врвот